Vážení zákazníci,

Jsme výrobci lezecké obuvi a sportovních sandálů značky BUFO.

Naše firma čerpá z dlouholetých zkušeností v oblasti outdoorových aktivit . Vybíráme pro vás vždy zboží, od kterého můžete očekávat nejen příznivou cenovou hladinu, ale i nadprůměrnou kvalitativní hodnotu.

Jsme výrobci lezecké obuvi a sportovních sandálů , máme bohaté zkušenosti s opravami trekové a horolezecké obuvi , které umíme uplatnit v dalším vývoji a zkvalitňování služeb.

Sortiment zboží je neustále rozšiřován a našim cílem je vytvořit internetové nákupní centrum, které osloví, co nejširší škálu zákazníků. Mezi naše odběratele patří i četní obchodní partneři z řad specializovaných outdoorových a sportovních prodejen , firem a institucí.

Pokud máte jakékoliv dotazy k našim službám, neváhejte nás kontaktovat.

VÝROBA LEZEČEK BUFO
od990 KČ

 

Tradice výroby lezeček sahá do roku 1989 . Jedny z našich prvních lezeček nesly jméno CYBORG a vyvinuli jsme je na nohu kdysi skvělého, i když i kontroverzního slovenského lezce Juraje Rečky.

Lezečky vyrábíme je z nejkvalitnějších usní a pryžových materiálů speciálně vyvinutých špičkovými odborníky ve svém oboru. Tak se můžeme pochlubit, že naše lepička UTOPIA SPD II dosahuje špičkových parametrů srovnatelných s lepičkou světových top výrobců. Samozřejmě lezečky vyrábí zlaté české ručičky

VÝROBA SPORTOVNÍCH SANDÁLŮ BUFO
od599 KČ

 

Sportovní sandály vyrábíme s důrazem na funkčnost a pohodlí při nošení.

Jsou vyrobeny tradičními metodami ručně zkušenými českými obuvníky z nejkvalitnějších materiálů.

Naše obuv Vám bude dělat radost řadu let.

Víte, že jsme páskové sandály v provedení SPORT začali vyrábět jako první v České republice? Naše první sandály nám již roce 1991 testoval úžasný člověk, skvělý fotograf a špičkový horolezec Miroslav Šmíd.