V tomto textu naleznete mnoho užitečných informací. Když Vám něco nebude jasné, zavolejte nám na náš telefon 777 887 505 od 9:00 do 16:00 hodin nebo nám napište – naši pracovníci jsou kdykoli připraveni Vás informovat a poradit při výběru. Přejeme si, aby se Vám u nás nakupovalo dobře a abychom Vás přesvědčili o tom, že jsme Váš solidní obchodní partner.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS

Nabízíme kvalitu.

Zboží dopravíme rychle a v určený čas!

Doprava zboží je u nás vždy ZDARMA, jedinou výjimkou jsou nákupy s hodnotou pod 2.000 Kč, kde je poplatek 120 Kč.
Při objednávce nad 2.000 Kč je již poštovné zdarma.

1. Zaslání po celé ČR

Ceny za dopravu zboží:

Cena nákupu (ceny jsou vč DPH)
Typ dopravy Do 2000,- Kč Nad 2000,- Kč
Osobní vyzvednutí zdarma zdarma
Obchodní balík 120,- Kč zdarma

Kamenná prodejna

Objednané zboží si také můžete osobně vyzvednout v naší výdejně v Želechovicích nad Dřevnicí na adrese : BUFO Outdoor sport , Papírenská 260 , 763 11 Želechovice nad Dřevnicí.

Výhodný splátkový prodej

Připravili jsme pro Vás program prodeje na splátky za velmi výhodných finančních podmínek a s minimální administrativou s tím spojenou. V objednávce zboží jednoduše zaškrtněte volbu splátkový prodej na dálku a zbytek nechejte na nás.

2. Zasílání do ciziny

Do dalších zemí jsme schopni zaslat zboží po uhrazení jeho ceny a dopravného na náš bankovní účet. Cenu dopravného Vám sdělíme při potvrzení objednávky.

3. Slevy pro stálé zákazníky

Pokud součet vašich odběrů zboží dosáhne určité částky, na každou další objednávku od nás dostanete slevu.

 

PERFEKTNÍ POMĚR CENA/VÝKON

Zkuste si porovnat naše ceny a služby s konkurencí. Věříme, že Vám takové pohodlí a ceny nikdo jiný nenabídne. Máme velmi dobré nákupní podmínky.

SERIÓZNÍ PŘÍSTUP

Bojíte se reklamací na dálku? S námi nemusíte. Spokojenost zákazníků stavíme nade vše.

TECHNOLOGIE

Naše obchody patří k absolutní technologické špičce. Jsou zcela chráněny proti výpadku hardware nebo úniku dat. Systém je rychlý, komfortní a efektivní.

…a to nejdůležitější

Víme dobře, že jste to Vy, kdo nám umožňuje prosperovat. Všechno tomu podřizujeme a našim zákazníkům nabízíme služby, které opravdu chtějí.

OCHRANA OSOBNÍ ÚDAJŮ

Informace týkající se ochrany osobních údajů v souvislosti s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracování osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES („GDPR“) a zavedení opatření na zajištění souladu postupů společnosti BUFO ASTER s GDPR a se souvisejícími právními předpisy upravujícími ochranu osobních údajů, najde ZÁKAZNÍK v následujícím textu. ZÁKAZNÍK tímto potvrzuje, že se s těmito informacemi upravujícími pravidla ochrany a zpracování osobních údajů seznámil.

K vyřízení vašich objednávek potřebujeme znát některá vaše osobní data, jako je jméno, adresa, telefon, případně e-mailová adresa. Vážíme si vaší důvěry, chráníme vaše data před zneužitím a neposkytujeme je třetím stranám, s výjimkou těch případů, kdy je poskytnutí některých údajů (např. adresa a telefon) nezbytnou podmínkou k úspěšnému doručení zboží.

Data zákazníků uchováváme za účelem vyřizování objednávek a vyššího komfortu při opakovaných nákupech. Zákazník si sám během registrace a následně kdykoliv po přihlášení registrovaného zákazníka do e-shopu může zvolit, zda od nás chce odebírat e-maily s informacemi o novinkách a akcích a zároveň může kontrolovat a upravovat svá data.

V případě, že chcete, aby vaše osobní údaje byly z naší databáze zcela odstraněny, můžete nám zaslat váš požadavek na naší emailovou adresu (viz. sekce Kontakt). Vaše osobní údaje budou neprodleně odstraněny z naší databáze. V případě další objednávky pak můžete nakupovat buď jako neregistrovaný zákazník nebo se můžete znovu zaregistrovat.